Закріплення лікування

Подивитися безкоштовний день ви можете після того, як введете e-mail в поле "Увійти". Набути тверезість після реабілітаційного центру недостатньо. Дуже важливо підтримувати цю тверезість. А це досягається лише шляхом наполегливої роботи над собою, а також зі своєю свідомістю і підсвідомістю. Ми закладаємо особливу домінанту в підсвідомість - «наркотик = смерть». Закріплення лікування призначене для тих пацієнтів, які лікувалися в стаціонарі клініки Василенко. Не сходите з наміченого шляху. Знайте, ми пам'ятаємо вас і вболіваємо за вас! Ми віримо в ваш успіх!
Якщо Ви вже проходили лікування залежності в клініці Василенко, значить психоенергетичний зв'язок між вами і лікарем вже встановлений. Ще зовсім недавно, для того, щоб закріпити свій отриманий результат, пацієнтам доводилося приїжджати повторно. Тепер в цьому немає необхідності. Ви знаєте, що вас чекає. Вам більше не треба їхати з дому, відриватися від сім'ї і роботи. Курс закріплення онлайн триває стільки ж часу, скільки і курс в стаціонарі. Ви будете отримувати ті ж психологічні і холістичні послуги, які ви отримували б в клініці. Кожен день розписаний по годинах: йога, холотропне дихання, зустрічі з терапевтами, і найголовніше - сеанси стрессшоковой терапії по методу Віталія Івановича Василенко.
Анонімне лікування наркотичної залежності за допомогою віддаленого лікування наркоманії гіпнозом за методом доктора Василенко
Коли мета висока, може здатися, що вона не досяжна. Але коли ти досягаєш її, почуття, яке ти відчуєш не зрівняється ні з чим!
Гіпнотарій - проект лікування наркотичної та алкогольної залежності, розроблений на базі наркологічної клініки доктора Василенко

Більше 1,000 пацієнтів успішно позбулися залежності

Дивитися відео-відгуки колишніх наркозалежних, колишніх алкоголіків, а також членів їх сім'ї. Як змінюється життя хворого, коли він стає тверезим:

Настав час позбутися від залежності!

Вилікувати психологічну залежність від наркотика, алкоголю, їжі, нікотину та інших видів наркоманії можливо!

Почніть лікування негайно

100% анонімно