Як схуднути?

Ви ніяк не можете скинути зайві кілограми? Можливо, ви хотіли б схуднути швидше? Ви опинилися там, де треба! Здається, ніби єдиним рішенням проблеми зайвої ваги може бути тільки сувора дієта і спорт. Однак чи всім це підходить? І чи надовго вистачає результату? Тисніть кнопку "УВІЙТИ", аби дізнатись подробиці!

Ми ставимо блок на заборонену їжу

Коли людина намагається скинути зайву вагу, вона часто не звертає уваги на те, яким саме чином вона вирішує цю проблему, і що робить на шляху до змін. Адже те, наскільки вона готова змінити свій спосіб життя, має таке ж значення, що і правильне харчування, і фізичні навантаження. Якщо ви знаходитесь тут, отже, ви визнали, що спорт і дієта не для вас. Підрахунок калорій, години в тренажерному залі, і вічне почуття голоду лише заганяють вас у депресію. Навіщо знущатися над собою? До чого ці марні зусилля, витрата часу і докори сумління? Напевно ви вже дорікаєте собі у відсутності сили волі. Однак докорами сумління справі не допоможеш! Курс схуднення на Hypnotary.net є практичним кроком та керівництвом у боротьбі з психологічною залежністю від їжі, підкріплений сеансами сугестії на несвідоме (простіше кажучи, гіпнозом), щоб встановити жорсткий психологічний блок на 3 види продуктів: жирне, солодке, борошняне. Ви втратите інтерес до цих продуктів. Більше того, вони будуть викликати у вас відразу!

Ми досліджуємо причини вашого переїдання

Згадайте останній раз, коли ви стільки з'їли, що вам було важко дихати. З якої причини це сталося? Ви були на сімейному обіді? Або накинулися на їжу після робочого дня? Або можливо ви цілий вихідний день їли, тому що вам більше не було чим зайнятися? А що ви відчували після цього? - вас просто мучили шлункові болі, або докори сумління за безвольність? Іноді ми переїдаємо просто за звичкою, сидячи перед екраном телевізора. Але дуже часто переїдання є наслідком прихованих емоційних проблем, які посилюються, якщо з ними не розібратися. Сучасна культура одностайна в своїй думці щодо повноти. Вона обожнює красиві, підтягнуті тіла. Гладкі люди ніколи не будуть вважатися красивими або успішними. Такою є суспільна стигма, на жаль. І дуже часто, депресія через зайву вагу призводить до ще більшого збільшення ваги, тому що депресія викликає стрес. Більше того, надмірна повнота небезпечна розвитком інших психологічних розладів, таких як нервова анорексія, нервова булімія та компульсивное переїдання.

Ми змінюємо якість вашого життя

Курс на Hypnotary.net розрахований на те, щоб позбавити вас депресії, низької самооцінки, змінити ставлення до життя, а також до власного місця в цьому житті, добровільно і плавно змінити харчові та поведінкові звички, що у підсумку призведе до втрати зайвої ваги, поліпшення самооцінки, психічного й емоційного здоров'я. ЗСЖ стає новою релігією сучасного суспільства, проте повернення до старих звичок провокується саме негативними емоційними наслідками, пов'язаними з нестатком, відсутністю мотивації, докорами сумління, втратою цілеспрямованості. Проблема в тому, що змінювати себе і свої звички - найскладніше. Щоб схуднути раз і назавжди, Вам необхідно зосередитись на тому, що ви думаєте про себе, як ви себе поводите, уважно придивитися до того, що вас оточує, і крок за кроком робити якісні зміни у своєму житті, і дотримуватися їх. Ми допоможемо вам поставити правильну стратегію, запоручитись корисними звичками і вивести своє життя на новий якісний рівень!

Зворотній зв'язок

Дозволяє Вам безпосередньо спілкуватися з нашими психотерапевтами. У разі виникнення питань, Ви маєте право отримати безкоштовну необхідну консультацію по скайпу.
  • Ми підтримуємо вас
    Почати здоровий спосіб життя означає не тільки правильне харчування і тренування, щоб схуднути. Почати здоровий спосіб життя - означає маленькі, але щоденні зусилля, за допомогою яких ви досягаєте свої цілі. А ваші досягнення залежать від того, які рішення ви приймаєте і як ви себе мотивуєте. Hypnotary.net стане вашим другом і порадником на цьому шляху.
  • Ми допомагаємо вам
    Індустрія дієт змушує нас вірити в те, що схуднути можна лише за допомогою «математики»: підрахунку калорій, присідань і жимів. Але це суцільна НЕ ПРАВДА - здорове тіло це не тільки харчування і спорт! Здорове тіло безпосередньо залежить від здорового духу! Hypnotary.net лікує ваш психологічний стан, ваші емоції і переконання.
  • Ми дбаємо про вас
    Звичайно, було б набагато легше, якби можна було б просто з'їсти 50 гр білків, 40 гр вуглеводів і 30 разів присісти. Якщо говорити чесно - це працює, проте не на довго. Якщо ви хочете раз і назавжди позбутися небажаних зайвих кілограмів, вам доведеться зазирнути у власний внутрішній світ і зіштовхнутись із психологією зайвої ваги.

Більше 1,000 Пацієнтів Успішно позбулися від Залежності

Дізнайтесь, що розповідають пацієнти, які пройшли лікування психічної залежності від наркотику та алкоголю за методом стресшокової терапії лікаря Василенко

Прийшов час позбавитись від зайвої ваги!

Вилікувати психологічну харчову залежність можливо. Перестаньте бути рабом їжі!

Почніть лікування негайно

100% анонімно