Лікування алкоголізму

На даний момент курс знаходиться в режимі тестування.

Анонімність

Обираючи дистанційне лікування алкоголізму за методом лікаря Василенко за допомогою гіпнотарію, Ви гарантуєте собі абсолютно анонімне лікування алкогольної залежності. Для користування кабінетом немає необхідності підтвердження Вашої особистості або персональної зустрічі.
Анонімне лікування алкоголізму гіпнозом доступно за допомогою віддаленого лікування алкоголізму гіпнозом за методом доктора Василенко в кабінеті Гіпнотарій.нет

Мотивація

Приступаючи до дистанційного лікування алкогольної залежності, Ви самостійно приймаєте рішення бути здоровими і вести тверезе життя. Відсутність будь-якого примусу робить Вас вільними і мотивованими. Ви також отримуєте комплекс психотерапевтичних послуг і медичних рекомендацій в домашніх умовах як в стаціонарі.
Як змусити алкоголіка припинити вживати алкоголь?

Системність

Унікальність дистанційного лікування алкоголізму полягає в тому, що кожен день наші пацієнти отримують нові завдання, новий сеанс, а також новий комплекс вправ для зміцнення емоційного і фізичного здоров'я. Кожен наступний комплекс відкривається лише після завершення попереднього. Таким чином, Ви зможете з легкістю виконувати всі рекомендації лікарів, і проходити лікування поетапно.
Гіпнотарій пропонує розроблений комплекс спеціальних вправ для лікування психічної залежності від алкоголю

Зворотній зв'язок

Дозволяє Вам безпосередньо спілкуватися з нашими психотерапевтами. У разі виникнення питань, Ви маєте право отримати безкоштовну необхідну консультацію по скайпу. Наркологи, психологи, психотерапевти, неврологи і терапевти кабінету Hypnotary.net залишаються з вами на зв'язку.
Гипнотарий - проект лечения наркотической и алкогольной зависимости, разработанный на базе реабилитационного центра доктора Василенко, обратная связь с пользователями сайта будет осуществляться профессионалами врачами, наркологами, психотерапевтами.
  • Підтримка
    Можливо, Ви вже проходили реабілітацію, Вам знайоме відчуття ломки і тяги. Реабілітаційний центр, в якому Ви лікувались, допоміг вам очистити організм від алкоголю, але з голови він не пішов. За допомогою курсу лікування психологічної залежності за методом лікаря Василенко ми допоможемо Вам забути про пляшку назавжди!
  • Зручно
    Курс лікування алкогольної залежності розроблений, щоб відповідати виключно Вашим потребам
  • Вигідно
    Використовуючи курс лікування алкоголізму за методом лікаря Василенко, Ви сплачуєте виключно за розроблену методику, без додаткових витрат на дорогу, проживання, харчування та інші супутні послуги.

Більше 1,000 пацієнтів успішно позбулися залежності

Дивитися відео-відгуки колишніх наркозалежних, колишніх алкоголіків, а також членів їх сім'ї. Як змінюється життя хворого, коли він стає тверезим:

Настав час позбутися від алкоголізму!

Вилікувати психологічну залежність від алкоголю можливо. Алкоголізм виліковний!

Почніть лікування негайно

100% анонімно